Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
113.363 Ft (89.262 Ft + ÁFA)
Menny.:

CISCO SFP Modul Ethernet LH Mini-GBIC - MGBLH1

Ár:
113.363 Ft (89.262 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: MGBLH1
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 304039
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai
Maximális adatátviteli sebesség 1000 Mbit/s
csatolófelület típus mini-GBIC
Egymódú szál (SMF) támogatott Igen
Fiber optic connector LC
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány LH
Maximális átviteli távolság 40000 M
Hullámhossz 1300 nm
Jellemzők
Plug and Play Igen
Üzem közbeni csere Igen
Biztonság FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
Brand kompatibilitás Cisco
Tanúsítványok FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
Energia menedzsment
Áramfogyasztás 1 W
Környezeti körülmények
Maximális üzemi hőmérséklet 40 °C
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 40 °C
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) -20 - 70 °C
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 0 - 85%
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 5 - 90%
Súly és méret
Szélesség 13,4 mm
Mélység 56,5 mm
Magasság 8,5 mm
Súly 18 g
Csomagolás
Mellékelt termékek száma 1 dB
További jellemzők
Méret (sz x mélys. X mag.) 85 x 134 x 56 mm