Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
46.740 Ft (36.803 Ft + ÁFA)

CUDY Switch 8x1000Mbps (8xPOE+) + 2x1000Mbps SFP, Menedzselhető, Fémházas, Asztali, GS2008PS2

Ár:
46.740 Ft (36.803 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: GS2008PS2
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 316319
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)
Gyártó:

Leírás

? Complies with IEEE802.3af/at Standard;
? Support RJ45 Auto-MDI/MDIX
? Supports PoE Power up to 32W for each PoE port
? Auto detect power device
? Remote power and Data feeding up to 100m
? Flow Control for Full Duplex operation and back pressure for Half Duplex Operation
? Support Energy-Efficient Ethernet function (IEEE802.3az)

Model GS2008PS2
PoE standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z,
IEEE 802.3x, IEEE 802.1X, IEEE 802.1q, IEEE802.1p,
IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad,IEEE802.3af, IEEE802.3at
Interface 8*10/100/1000Mbps RJ45 Port (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2* 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Indicator PWR, LNK/ACT, PoE
PoE port 1~8 port
PoE Power Budget 120W
Power supply 140W 
PoE Power on RJ45 Mode A 1/2(+), 3/6(-) 
PoE Power Output Voltage:55V Power:32W(MAX)
Indicator PWR, LNK/ACT, PoE,Speed
Network media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable(≤100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable(≤100m)
1000BASE-T: UTP category 5e, 5 cable(≤100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
MAC Address Table 8K, Auto-learning, Auto-aging
Jumbo Frame   9216Bytes
Transfer Mode Store-and-forward
Packet Forward Speed 14.88Mpps
Switching Capacity     20Gbps
Dimensions(L*W*H) 280*180*45mm
Fan Quantity 1
Input Power Supply 100~240V AC, 50/60Hz
Operating Temperature 0°C ~ 40 °C
Storage Temperature -40 °C ~ 70 °C
Operating Humidity 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity  5% ~ 90% non-condensing
Surge Protection ±4KV
MTBF >50000 hour
Electrostatic standard Contact 6KV, air 8KV
Certification CE, FCC ClassA
green energy saving Support IEEE(802.3az)