Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
957.843 Ft (754.207 Ft + ÁFA)
Menny.:

D-LINK Switch QSFP+ Modul 40GBase-LR4 Single mód, DEM-QX10Q-LR4

Ár:
957.843 Ft (754.207 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: DEM-QX10Q-LR4
Várható szállítás: 2022. szeptember 29.
Cikkszám: 308130
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

Jellemzők

  • Quad Small Form-Pluggable (QSFP+) alaktényező
  • Melegen csatlakoztatható
  • 40G Ethernet támogatása
  • Digitális diagnosztikai megfigyelés (DDM)
  • RoHS -kompatibilis
  • Több forrásról szóló megállapodás (MSA) kompatibilis
  • IEEE 802.3ba 40GBASE QSFP+ kompatibilis

Műszaki adatok

Az adó -vevő típusa

  • QSFP+

Fiber Media támogatás

  • Egy módú

Távolság Kapacitás

  • 10 km

Kompatibilis szabvány

  • IEEE 802.3ba

Csatlakozó

  • Duplex LC csatlakozó

Single/Bi Direction

  • Egyirányú

Hullámhossz

  • 1271 nm, 1291 nm, 1311 nm, 1331 nm

Kábel típusa

  • Egy módú 9/125 um -es szálkábel

Erő

  • 3.3 V

Hot Pluggable

  • Igen

MSA -kompatibilis

  • Igen

RoHS -kompatibilis

  • Igen

DDM (digitális diagnosztikai megfigyelés)

  • Igen