Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Ár:
28.188 Ft (22.195 Ft + ÁFA)

D-LINK Switch SFP Modul 1000Base-LX + LC adóvevő, DEM-310GT

Ár:
28.188 Ft (22.195 Ft + ÁFA)
Várható szállítás: 2022. február 01.
Cikkszám: 52148
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)

Leírás

  • 1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)
  • Duplex LC connector
  • Full duplex operation
  • 802.3x flow control support
  • Fibre type: 9um single-mode fibre, up to 10 km.
  • Wavelenght: 1310 nm
  • Power support: 3.3 V
  • Power budget: 10.5 dB
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product (complies with EN60825-1)
  • TTL signal detect indicator
  • Metal enclosure for lower EMI