Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
14.583 Ft (11.483 Ft + ÁFA)
Menny.:

FIBRAIN HD FO Modul, SPL, SM G.652D, 12x SC/APC SX + szálpigtailek

Ár:
14.583 Ft (11.483 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: XMP1051GB
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 318735
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

    • Szál típus:
      SM G.652D
       
    • Felszereltség:
      Splice (toldók + szápligtailek)
       
    • Toldók száma:
      12 db
       
  • Toldók típusa:
    SC/APC DX