Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
11.460 Ft (9.024 Ft + ÁFA)

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)-1000FX(SC) Single mód, TL-FC311A-2

Ár:
11.460 Ft (9.024 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: TL-FC311A-2
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 295939
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)
Gyártó:

Leírás

Standards and Protocols IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Interface • 1× Gigabit SC Fiber Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Network Media • Single-mode Fiber
• UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 3.7 × 2.9 × 1.1 in
(94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 μm single-mode fiber (2 km max.)