Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Ár:
12.127 Ft (9.549 Ft + ÁFA)

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, MC111CS

Ár:
12.127 Ft (9.549 Ft + ÁFA)
Várható szállítás: 2022. július 05.
Cikkszám: 135268
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)

Leírás

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL
Szabványok és protokollok WDM technológia alkalmazása
Half/Full-Duplex továbbítási mód FX porton
Full Duplex folyamatvezérlés (IEEE 802.3x)
Half Duplex folyamatvezérlés (Backpressure)
LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással
Megnövelhető optikai hálózatot akár 20 km-rel
Alapfunkció Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Extends fiber distance up to 20km
Csatlakozók 1 db 100Mbps SC/UPC csatlakozó
1 db 100Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)
Hullám hossz 1550nm Tx/1310nm Rx
WDM TX 1550nm
WDM RX 1310nm
Hálózati jeltovábbító 10BASE-T UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (maxium 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100 m)
Hálózati jeltovábbító 100BASE-T UTP 5, 5e, 6 kategóriájú kábel (maxium 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100 m)
Hálózati jeltovábbító 100BASE-FX Single-módú optika
LED lámpák PWR, Link/Act
Méret (Sz x Mé x Ma) 94,5 x 73 x 27 mm (3.7 x 2.9 x 1.1 in.)
Tápellátás Külső tápellátás
Max. energiaszükséglet 2,49 W
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE, RoHS
Környezet Működési hőmérséklet: 0?~40? (32?~104?)
Tárolási hőmérséklet: -40?~70? (-40?~158?)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot