Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
7.980 Ft (6.283 Ft + ÁFA)
Menny.:

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111B-20

Ár:
7.980 Ft (6.283 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: TL-FC111B-20
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 291120
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (≤100 m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 94.5*73*27 mm
Wave Length 1310 nm TX, 1550 nm RX
ANTENNA
Connector Type 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE802.3u
Basic Function Auto-negotiation of half-duplex / full-duplex transfer mode
Full-duplex flow control (IEEE 802.3x)
Half-duplex flow control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 20km (12.4 miles)
Ports 1x 100M single SC/UPC port
1x 10/100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
WDM TX 1310 nm
WDM RX 1550 nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Single-mode fiber
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7 × 2.9 × 1.1 in.
(95 × 73 × 27 mm)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Fiber Type 9/125 μm single-mode fber (≤20 km)
Environment Operating Temperature: 0?~50? (32?~122?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing