Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
168.707 Ft (132.840 Ft + ÁFA)
Menny.:

TP-LINK Switch 24x100Mbps (24xPOE+) + 2x1000Mbps + 2xGigabit kombó SFP, TL-SL1226P

Ár:
168.707 Ft (132.840 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: TL-SL1226P
Várható szállítás: 2024. április 19.
Cikkszám: 280947
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

Csatlakozások
  • 24× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
  • 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
  • 2× Combo Gigabit SFP Slots
Hálózati összeköttetés
  • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • 1000BASE-X MMF, SMF
Ventilátorok száma 2 Fans
Fizikai biztonsági zár Yes
Hálózati tápegység 100-240 VAC, 50/60 Hz
Beugró sávszélesség 8.8 Gbps
Csomagtovábbítási arány 6.5472 Mpps
PoE+ portok (RJ45)
  • Standard: 802.3at/802.3af compliant
  • PoE Ports: Port 1 – Port 24
  • PoE Power Budget: 250 W
MAC-cím tábla 8 K
Jumbo Frame 10 KB
Switch kapacitás 8.8 Gbps
Méretek (Sz x Mé x Ma) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
Max. áramfelvétel 18.32 W (220/50 Hz. no PD connected)
294 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected)
Max Heat Dissipation 62.47 BTU/h (no PD connected)
1002.54 BTU/h (with 250 W PD connected)
SZOFTVER JELLEMZŐK
További jellemzők
  • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
  • Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
  • Priority Mode
  • Isolation Mode
  • PD Detection
  • Intelligent Power Supply
  • Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging
  • IEEE802.3x Flow Control
Továbbítás módja Store-And-Forward
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma
  • TL-SL1226P
  • Power Cable
  • Installation Guide
  • Two mounting brackets and the fittings
Környezet
  • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
  • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
  • Operating Humidity: 10–90% non-condensing
  • Storage Humidity: 5–90% non-condensing