Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
4.291 Ft (3.379 Ft + ÁFA)
Menny.:

UBiQUiTi Optikai Kábel OM3, LC-LC, 10Gbps, 2méteres - UOC-2

Ár:
4.291 Ft (3.379 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: UOC-2
Várható szállítás: 2024. július 26.
Cikkszám: 316515
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

Kábelhosszúság 2 M
Csatlakozó 1 LC
Csatlakozó 2 LC
Csatlakozó típusa Dugó/dugó
Optkai kábel besorolása OM3
Termék színe Türkizkék
Hullámhosszak 850,1310 nm
Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet
Adatátviteli sebesség 10 Gbit/s
Csomagolás
Mennyiség 1