Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
81.976 Ft (64.548 Ft + ÁFA)
Menny.:

UBiQUiTi SFP Modul Single-Mode, 10Gbps, 10km - UF-SM-10G-S (2db/csomag)

Ár:
81.976 Ft (64.548 Ft + ÁFA)
Menny.:
Gyártó cikkszám: UF-SM-10G-S
Várható szállítás: 2024. május 28.
Cikkszám: 270385
Elérhetőség: Előrendelhető
Gyártó:

Leírás

  UF-SM-10G-S
Supported Media Single-Mode Fiber
Connector Type (1) LC
BiDi  
TX Wavelength Blue: 1270 nm
Red: 1330nm
RX Wavelength Blue: 1330 nm
Red: 1270nm
Data Rate 10 Gbps
Cable Distance 10 km
Pack Options 1-Pair, 10-Pairs