Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Ár:
42.544 Ft (33.499 Ft + ÁFA)

ZYXEL Switch SFP Modul 1000Base-SX-D + LC adóvevő, 91-010-204001B

Ár:
42.544 Ft (33.499 Ft + ÁFA)
Várható szállítás: 2021. december 02.
Cikkszám: 145620
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)

Leírás

 

Szélesség 56 mm
Mélység 13.4 mm
Magasság 12.46 mm
Maximális adatátviteli sebessé 1000 Mbit/s
Hullámhossz 1310 nm
Maximális átviteli távolság 40000 m
Méret (sz x mélys. X mag.) 56 x 13.4 x 12.46 mm
Üzemi hőmérséklettartomány (T- 0 - 70 °C
Tárolási hőmérséklettartomány -40 - 85 °C
Relatív üzemi páratartalom-tar 5 - 95 MHz
Kábelezési technológia 1000Base-LHX
Áramkövetelmények +3.3V
Csatlakozók SFP
Külső megjelenés Plug-in
Csatlakozó(k) LC
Megfelel az ipari szabványokna IEEE 802.3z
Biztonság Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11
Szövet típusa SMF (9/10um)