Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
84.728 Ft (66.715 Ft + ÁFA)

TP-LINK Switch 16x100Mbps (16xPOE+) + 2x1000Mbps + 1xGigabit kombó SFP, TL-SL1218P

Ár:
84.728 Ft (66.715 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: TL-SL1218P
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 289374
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)
Gyártó:

Leírás

Csatlakozások • 16× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
• 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
• 1× Combo Gigabit SFP Slot
Hálózati összeköttetés • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
• 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
• 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
• 1000BASE-X MMF, SMF
Ventilátorok száma 2 Fans
Fizikai biztonsági zár Yes
Hálózati tápegység 100–240V AC, 50/60 Hz
PoE+ portok (RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant
• PoE Ports: Ports 1–16
• PoE Power Budget: 150 W
Méretek (Sz x Mé x Ma) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
Max. áramfelvétel • 12.71 W (220/50Hz. no PD connected)
• 172.8 W (220/50Hz. with 150 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 43.34 BTU/h (no PD connected)
• 589.25 BTU/h (with 150 W PD connected)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Switching teljesítmény 7.2 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 5.36 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8K
Jumbo Frame 10 KB
SZOFTVER JELLEMZŐK
További jellemzők • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
• Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
• Priority Mode
• Isolation Mode
• Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
• IEEE802.3x Flow Control
Továbbítás módja Store-And-Forward
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma • TL-SL1218P
• Power Cable
• Installation Guide
• Two mounting brackets and the fittings
Környezet • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
• Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
• Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
• Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing