Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
63.738 Ft (50.188 Ft + ÁFA)

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2xSFP, Menedzselhető, TL-SG2210P

Ár:
63.738 Ft (50.188 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: TL-SG2210P
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 290728
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)
Gyártó:

Leírás

Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Csatlakozások 8 db 10/100/1000 Mb/s RJ-45 csatlakozó
2 db 1000Mbps SFP bővítő
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Külső táőegység (kimenet: 48VDC/1.25A)
Energiafelvétel Maximum (PoE-val): 63,4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE nélkül): 10,4W (220V/50Hz)
PoE portok (RJ45) Szabványos: 802.3af kompatibilis
PoE csatlakozók: 8 db
Tápellátás: 53W
Méretek (Sz x Mé x Ma) 209 x 126 x 26mm (8.2 x 4.9 x 1.0 in.)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 20 Gb/s
Csomagtovábbítási sebesség 14,9 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomag puffer memória 512KB
Jumbo Frame 9216 Bytes
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Hang (voice) VLAN
VLAN Támogatott 512 VLAN egyidejűleg
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím,
TCP/UDP port 802.1p,
DSCP, protokoll és VLAN ID szűrés alapján,
Időkeret alapú
Biztonság SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
802.1x és Radius hitelesítés?IP-Mac-Port-VID összekapcsolás?ARP figyelkés?DHCP Snooping?DoS elleni védelem
L2 switching jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 6 egyesített csoport,
4 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP(LLDP-MED)
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a
TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Időbeállítás: SNTP
Firmware frissítés: TFTP & Web
Rendszeriagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma TL-SG2210P
Tápegység
Gyorstelepítési útmutató
Telepítő CD
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0?~40? (32?~104?)
Tárolási hőmérséklet: -40?~70? (-40?~158?)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot