Hozzájárul ahhoz, hogy az oldalunkon a szükséges Cookie-kat használjuk a felhasználói élmény fokozása érdekében?
Menü
Hungarian hu
Ár:
161.410 Ft (127.094 Ft + ÁFA)

TP-LINK Switch 24x1000Mbps (24xPOE) + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, TL-SG2428P

Ár:
161.410 Ft (127.094 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: TL-SG2428P
Várható szállítás: 2022. december 15.
Cikkszám: 290727
Elérhetőség: Elérhető (Raktáron)
Gyártó:

Leírás

Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Csatlakozások • 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
• 4× Gigabit SFP Slots
Hálózati összeköttetés • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
• 1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma 2
PoE+ portok (RJ45) • Standard: 802.3at/af compliant
• PoE+ Ports: 24 Ports
• Power Supply: 250 W
Méretek (Sz x Mé x Ma) 17.3 × 8.7 × 1.73 in (440 × 220 × 44 mm)
Felszerelés Rack Mountable
Max. áramfelvétel • 32.1 W (110 V/ 60 Hz with no PD connected)
• 308.6 W (110 V/ 60 Hz with 250 W PD connected)
Max Heat Dissipation 109.53 BTU/h (with no PD connected)
• 1052.94 BTU/h (with 250 W PD connected)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 56 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 41.7 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8K
Csomag puffer memória 4.1 Mbit
Jumbo Frame 9KB
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) • Support 802.1p CoS/DSCP priority
• Support 8 priority queues
• Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
• Port/Flow- based Rate Limiting
• IPv6 QoS
• Voice VLAN
L2 és L2+ jellemzők • Static Routing
• DHCP Relay
• DHCP Server
• IGMP Snooping V1/V2/V3
• 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
• Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
• BPDU Filtering/Guard
• TC/Root Protect
• Loopback detection
• 802.3x Flow Control
• LLDP, LLDP-MED
VLAN • Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
• MAC/Protocol-based VLAN
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) • L2–L4 package filtering
• MAC ACL
• IP ACL
• Combined ACL
• IPv6 ACL
Biztonság • AAA
• Port Security
• DHCP Snooping
• IP-MAC-Port Binding
• IPv6-MAC-Port Binding
• ARP Inspection
• 802.1x and Radius Authentication
• SSH v1/v2
• SSL v3/TLSv1.2
• Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
• Dos Defend
IPv6 • Dual IPv4/IPv6 stack
• Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
• IPv6 neighbor discovery (ND)
• Path maximum transmission unit (MTU) discovery
• Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
• TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás • DHCPv6 Client
• Ping6
• Tracert6
• Telnet (v6)
• IPv6 SNMP
• IPv6 SSH
• IPv6 SSL
• Http/Https
• IPv6 TFTP
VEZÉRLÉS
Omada App Yes
Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller
• Omada Hardware Controller (OC300)
• Omada Hardware Controller (OC200)
• Omada Software Controller
Cloud Access Yes (Through OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller)
Management Features • Web-based GUI and CLI management
• SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
• RMON (1, 2, 3, 9 groups)
• CPU Monitoring
• Port Mirroring
• Firmware Upgrade: TFTP & Web
• System Diagnose: VCT
• SYSLOG & Public MIBS
• Dual Image
• EEE
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma TL-SG2428P
• Power Cord
• Installation Guide
• Rackmount Kit
• Rubber Feet
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, Windows 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Környezet • Operating Temperature: 0–40 ? (32–104 ?);
• Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?)
• Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
• Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing